İnsan Kaynakları

adakkurban.com.tr da belirgin, tamamen liyakata dayalı ve adil olarak çizilen kariyer yolunuzda, etkin yetenek ve performans yönetimi sistemi ile yetkinliklerinize göre süreklilik içinde gelişim olanağı bulacaksınız. Mezun olduğunuz programlar dışında da kendinizi geliştirebilecek ve kariyeriniz için en doğru kararları verebilme fırsatını elinizde bulunduracaksınız.

 

Kariyer yönetimi uygulamalarına bütüncül bir bakış açısıyla yaklaşarak kurumun ve çalışanların ihtiyaçlarına uygun çok yönlü bir kariyer planlama sistemi oluşturur. Tüm çalışanları temel, işlevsel ve yönetsel yetkinlikleri kapsamında değerlendirir; kariyer alanlarını ve basamaklarını açık bir şekilde kendilerine sunar. Çalışana özel kariyer planlanmasını çalışanlarımızla eşgüdüm içerisinde sürekli gelişim felsefesiyle oluşturur.

 

İşinin detaylarına hakim, doğru kariyer yolunda ilerleyen, kendini sürekli geliştiren ve fark oluşturan çalışanlar için çeşitli konularda destek verecek; onları yönlendirecek ve gelişimlerine katkı sunacak eğitim programları tasarlar. Çalışanları tüm yönleriyle değerlendirir ve bu değerlendirme sonucunda kişi bazlı eğitim programları oluşturur. Sürekli gelişim anlayışıyla çalışanları çağın gereklerine uygun bilgi ve becerilerle donatır. Söz konusu eğitimler, teknik beceri artırımının yanı sıra liderlik eğitimleriyle kurum için yeni kuşak yöneticilerin yetişmesini sağlar.